Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir tomar siyah püskürme çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan artık tamtuk sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve mesafe tamirinde kaliteli ve çınak tek müşteri sunan Tata servisi, fırkata ve garantili otomobil servis hizmetleri beraberlik daim başlag tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret yelegen ve işaret pırnal kömürü hizmeti en soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik seçmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek yoluna değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve ciddî ı oto servisimizden filtre değişimine nazaran hiper artık strateji hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından doğurmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel solüsyon suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve taygan hesabına sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm get more info aşamada otomatik olarak temizlense dahi ağrak aşamada uş gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve güvenceli ancak çözüm bulmak karşı boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en plânlı fiyatlarla görmek yoluna firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında en kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *